עמילות מכס
        עמילות מכס - מזה?
       שילוח בין לאומי
        שילוח בינלאומי
       חברות שילוח - למה כדאי?
        קישורים
        ספר טלפונים
    הצהרת נגישות
עדכונים וחדשות

טקסט

ליצירת קשר
אנא מלאו פרטים

חברות שילוח - למה כדאי?

חברת שילוח בינלאומי מפעילה סוכן העובד עם הלקוח ומסדיר בעבורו את כל ההליכים הסבוכים של הובלת המטען ממקום למקום. הסוכן עובד בתיאום עם רשויות המס בישראל, בקיא בכל ההליכים והניירת הדרושים לביצוע ההובלה, ויודע לצמצם בעלויות בעיבור הלקוח ולחסוך זמן. חברות השילוח עוסקות בשילוח משלושה סוגים: שילוח ימי, שילוח אווירי ושילוח יבשתי. שילוח ימי נעשה דרך הים בספינות משא, שילוח אווירי – במטוסי מטען שונים, ואילו שילוח יבשתי מתבצע דרך היבשה.

לשם מה צריכים חברת שילוח?

חברות שילוח עשויות להועיל לכל מי שמתעסק בסחר בינלאומי ובייבוא ובייצוא של מוצרים. חברת השילוח עומדת בקשר רציף עם הלקוח ועם רשויות המס, ומפשטת בעבור הלקוח את כל התהליך הלא פשוט הזה של שילוח בינלאומי.

 חברות שילוח או חברת ספנות?

חברות שילוח עדיפות על חברת ספנות מסיבה אחת פשוטה: הן זולות יותר. חברות שילוח בונות קשרים עסקיים חזקים עם כל הגורמים הרלוונטיים, ובכך חוסכות זמן וכסף מיותר. חברות השילוח עומדות בקשר רציף עם הלקוח ומעדכנות אותו בנוגע לכל שינוי או פרטים חשובים אחרים, לרוב העדכונים נעשים על בסיס יומי. נוסף על כך, חברות בשילוח מספקות שירותי ייעוץ והכוונה ללקוחות חדשים וּותיקים, מטפלות בכל הקשור לנושאי אחסון, פירוק והרכבה וכמובן – ביטוח המטענים. עמיל המכס העובד עם החברה מעדכן תדיר את הלקוח ודואג לצמצם בעלויות ובזמנים בעבור הלקוח.

חברות שילוח – סיכום


לא פשוט להתנהל מול הביורוקרטיה של שילוח בינלאומי. זה עניין סבוך, מסורבל ומסובך, הכרוך בניירת רבה ובתהליך ארוך לקבלת האישורים השונים. כל אלה עלולים להשאיר את איש העסקים חסר אונים, במיוחד אם הוא חסר ניסיון. לכן מומלץ לפנות לחברה מנוסה ומקצועית שתטפל בכל עניין השילוח הבינלאומי החל בשלב התכנון, הייעוץ וההכוונה עם הלקוח, עבור לטיפול מול הביורוקרטיה ושלטונות המס, וכלה בשילוח עצמו בצורה המהירה, הזולה, הבטוחה והקלה ביותר.
 
 
פקס: 03-5623594   טלפון : 03-5623596