עמילות מכס
        עמילות מכס - מזה?
       שילוח בין לאומי
        שילוח בינלאומי
       חברות שילוח - למה כדאי?
        קישורים
        ספר טלפונים
    הצהרת נגישות
עדכונים וחדשות

טקסט

ליצירת קשר
אנא מלאו פרטים

שילוח בינלאומי

מה זה בעצם שילוח בינלאומי? ממש פשוט- לשלוח משהו מהארץ לחו"ל.

סוגי שילוח בינלאומי
• שילוח בינלאומי לחבילות – קולגה, חבר טוב או בן משפחה נמצאים בחו"ל. אנו מעוניינים לשלוח לו חבילה קטנה (או גדולה)     לצרכים שונים. שילוח בינלאומי איכותי ידאג לכך שהחבילה תגיע מדלת אל דלת, בלי שיקרה דבר לתכולת החבילה.
• שילוח בינלאומי לפריטי אספנות - כינור עתיק, יצירת אומנות או כל דבר בעל ערך ושווי גבוה, יכול להשלח אל מעבר לים.
מומחים לשילוח בינלאומי יפקחו עין על אריזת הפריט באופן הבטוח והנכון ביותר, על הובלתו באופן השמור ביותר ועל הגעתו למקור היעד כפי שהייתם רוצים.
• שילוח בינלאומי של תכולת בית- עוברים לגור בחו"ל? עושים רילוקיישן ? אז כנראה הבנתם שגם הבית עובר איתכם... לכן חשוב שתכולת הבית- ריהוט, כלי בית לרבות חפצים אישיים יעברו יחד איתכם על מנת שתרגישו בבית גם כשאתם רחוקים. שילוח בינלאומי אמין, יספק לכם יעוץ והדרכה כיצד לארוז את ביתכם, יספק את שירותי הלוגיסטיקה של יצירת משלוח זה ויהיה איתכם בקשר רציף בתקופת ההעברה מארץ לארץ.
• שילוח בינלאומי למכולות- משמע להעביר מטען מסחרי במסה גדולה דרך אנייה ימית.  לכל מכולה גודל ונפח שונה על פי המידות הנחוצות לכם. במונחים מקצועיים ישנם נפחי: 20DV,40DV,40HC.
תהליך העברת המכולה כולל  הזמנה מראש של מקום מטען באנייה בתאריך יציאה מסויים, העברת המטען ממקום המצאו אל האנייה, ולבסוף העברת המכולה מהנמל בחו"ל אל מקום היעד הסופי.  זהו שילוח בינלאומי מורכב, אך לאנשי מקצוע זהו עסק מוכר ויש להם את כל הכלים והנסיון לעשות כן.
• שילוח בינלאומי של כלי רכב - אנו מעוניינים שכלי רכב פרטי שלנו יגיע ממדינה אחת לאחרת. ההנחה הבסיסית היא שאין טעם למכור את רכבנו הנוכחי בארץ ולקנות רכב חדש בחו"ל רק כי איננו מודעים לאפשרות הקלה והנוחה של שילוח בינלאומי של רכב. העברת רכב החל ממכונית פשוטה ולרבות רכבי יוקרה, אופנועים, סירות וכדומה חייבת על פי חוק להיות רק לצורך שימוש אישי. כמו כן, החוק מחייב אישור יבוא או ייצוא הרכב. שילוח בינלאומי מעולה ידאג להשגת האישורים, לשילוח הרכב ולהעברתו פטור ממס בנמל היעד. סופית, הרכב יגיע ליעדו שלם כפי שהיה, כששלחנו אותו.

שירותי שילוח בינלאומי צריכים להעשות באופן מחושב ביותר.
העזרו בנו, החברה המובילה והמקצועית  לביצוע שילוח בינלאומי.
 
 

פקס: 03-5623594   טלפון : 03-5623596