עמילות מכס
        עמילות מכס - מזה?
       שילוח בין לאומי
        שילוח בינלאומי
       חברות שילוח - למה כדאי?
        קישורים
        ספר טלפונים
    הצהרת נגישות
עדכונים וחדשות

טקסט

ליצירת קשר
אנא מלאו פרטים


שילוח בין לאומי


מקומו של השילוח הבינלאומי לא נפקד בעולם המודרני והחדשני. למעשה, ככל שהעולם מתקדם יותר כך הופך השילוח הבינלאומי למוביל ומרכזי. בין אם אתה בעל עסק המתעסק בסחר בינלאומי, בייבוא או בייצוא, ובין אם אתה עולה חדש או תושב חוזר הזקוק להעברת חפציו ממדינה למדינה – אתה תזדקק לשירותי השילוח הבינלאומי.


מה כולל שילוח בינלאומי?


שילוח בינלאומי מתחלק לשלושה סוגי שילוח: שילוח ימי, שילוח אווירי ושילוח יבשתי. שילוח ימי נעשה דרך הים בספינות משא, שילוח אווירי – במטוסי מטען שונים, ואילו שילוח יבשתי מתבצע דרך היבשה, ולכן הוא היקר מכל סוגי השילוח ומשתלם פחות.


שילוח בינלאומי – למי פונים?


אדם המעוניין בשירותי שילוח בינלאומי ימצא עצמו מתבלבל ומבולבל מכל ההליך הביורוקרטי, בסופו של דבר, הנוגע לשילוח בינלאומי. עליו להכיר את הנהלים ולוודא עניינים רבים כדי להתנהל ביעילות ובמהירות, ולא תמיד הוא מוכן לכך. לשם כך קמו חברות שילוח בינלאומי, שנועדו להקל על האזרח בדרכו לבצע שילוח בינלאומי. אותן חברות עובדות בעיקר עם אנשי עסקים העובדים עם חו"ל, אך גם עם אנשים פרטיים.


שילוח בינלאומי – כיצד מתבצע בפועל?


שירותי שילוח בינלאומי מתחילים בייעוץ והכוונה לכל מי שמעוניין לייבא או לייצא מוצרים שונים, או לעסוק בסחר בינלאומי כללי. הייעוץ הוא אינדיווידואלי ונוגע לדרך היעילה והמהירה ביותר לשילוח בינלאומי המתאימה ללקוח. ההכוונה נותנת מענה בכל הקשור לביורוקרטיה, לטיפול בניירות, להתנהלות מול פקיד המכס ושלטונות המכס בישראל ועוד. כמו כן, הייעוץ מסייע לקבל את האישורים הרלוונטיים בעבור הלקוח. הייעוץ וההכוונה מיועדים בעיקר לאנשי עסקים ולמי שעוסק בסחר בינלאומי.


יש ביטוח?


מקרים רבים של שילוח בינלאומי כוללים שירותי הובלה לחו"ל, מה שאומר שנדרשים גם שירותי פירוק והרכבה של מטענים, אריזתם ואחסונם במקום בטוח. במקרים אלו יש צורך לבטח את המטענים במקרה של נזקים, מה שעלול לייקר את עלות השילוח.


שילוח בינלאומי, מה עדיף – חברה או פרטי?


ההתנהלות סביב שילוח בינלאומי עלולה להיות מסובכת, במיוחד בעבור מי שעושה זאת בפעם הראשונה. לכן מומלץ לפנות לחברה מקצועית שתפקידה לטפל בכל עניין השילוח הבינלאומי החל בשלב התכנון, הייעוץ וההכוונה עם הלקוח, וכלה בשילוח עצמו בצורה המהירה, הבטוחה והקלה ביותר.

שירותי שילוח בינלאומי של אלישר

 
יבוא ויצוא ימי - מכולות מלאות ומשלוחים חלקיים
 
יבוא ויצוא אווירי -  קונסולידציות
 
שירות DOOR TO DOOR - באוויר ובים
 
מעקב מטענים
 
מטענים חריגים, מסוכנים, מטעני קירור, תפזורת, העתקת מפעלים
 
איחוד מטענים
 
חפצים אישיים כולל רכבים
 
משלוחי צד ג' - DROP SHIPMENTS 


 

 
 
 
 
פקס: 03-5623594   טלפון : 03-5623596